Uncategorized

Burza škôl

Na Exeter University potom

mladý anglisté chodiť do opatrovateľských domov, kde sa pozrite na verše, prózy alebo hier, ako aj viesť s miestnymi obyvateľmi domu argument. Projekt, ktorý je určený na pomoc hlavne u ľudí s duševné poškodenie, skončil ako medzi domácich študentov medzi najúčinnejšie dobrovoľných iniciatív. Niečo podobné by to mohlo zahŕňať aj česká spoločnosť.

Na Exeter University potom

Vzhľadom na skutočnosť, že Česi spolu so celé európske obyvateľstvo starne. V roku 2015 zostal v českej republike 1,93 milióna ľudí starších ako 65 rokov, čo predstavovalo takmer pätinu ľuďmi. Na 100 deti poklesol v českej ľuďmi z 119 seniorov. Čísla každoročne rastie, ako aj ľudí v poproduktívnom veku môže čoskoro vytvoriť jednu štvrtinu nášho ľudu. Ako keď si prečítajte publikáciu, Čo môže stážisti seniorov ponuky Som presvedčený, že najúčinnejším a tiež najdôležitejšie je obyčajný rozhovor s mladým mužom, energický, záujem a tiež nad všetky svieži pohľad na svet, za predpokladu, že u itelia preniesli povedať niečo od starších občanov.

Študenti môžu starších ľudí neúmyselne sprostredkovať aj viac informácií, ako by sa dozvedeli z televíznych soap opery, a starších jedincov je opäť non-násilne dozvedieť o pozadí minulého storočia. Medzigeneračný dialóg, je najlepší spôsob, rozpoznať správanie a pojmy ostatných.

Starší občania bežne vyhlasujú

 že mladí nemajú pochopiť, a že oni sami boli rôzne a prípadne oveľa lepšie. Ako v skutočnosti, žiaci položky zvyčajne sa bezhlavo dopredu, chcú, aby si jeden z najviac použitie aj cestovanie. Pomocou rozprávania alebo diskusiu by mať schopnosť prilákať starších občanov priamo do ich sveta.

Starší občania bežne vyhlasujú

Si ich z ich stereotypné pravdy, ako aj ústraní, ktoré môžu uľahčiť život v rezidencii rozvíjať. Podeľte sa o svoje skúsenosti a starostí, a že je na prenos niekde inde. To sa podobá keď ste vyskúšať publikácie, ako aj ponoriť vás priamo do vyskytujúce, ktorý otvára úplne nový svet. Ľahko zabudnúť pravdu, rovnako ako vstúpiť do príbehu.

V predchádzajúcich jednotlivcov využívané stráviť oveľa viac momenty spoločné rozprávanie. Nie je to čas na túto tradíciu oživiť To nie je dialóg-aj medzigeneračnej– presne to, čo po príležitosti 2016 povolanie? Ak chceme zistiť viac o našej firme, alternatív môže pôsobiť ako vynikajúci zrkadlo. Ukáž nám, ak sa budeme držať, máme typické ciele, ako aj usilujeme o ich uspokojenie. Zvyšujúci sa počet nás, ale výsledky dokazujú, že naša kultúra je rozdelená a tiež prestane pracovať, objavovať obvyklé jazyk.

Brexit alebo vládne politické voľby v USA boli pre celý svet šok. Presne tak, ako je vôbec možné, že mnohí ľudia mýlil a tiež bol prekvapený Že spoločnosť nemal očakávať, že tieto výsledky To nie je dôvodom je absencia dialógy, medzigeneračnú? Európa sa zaoberá dôležité rozhodnutia, z možnosť nový kancelár v Nemecku po prezidentských závod vo Francúzsku. Česká republika má životne dôležitý výber týkajúce sa budúceho prezidenta za rok.

Nie je čas začať komunikovať ešte viac Získať oboznámili s výhľadom na staršiu generáciu, ako aj zaviesť ju, aby ten náš? Rovnako ako to, čo môže naopak riešenie starších občanov stážistov? Prípadne v priebehu krátkej shrift, avšak myslím, že to môže byť, len sa pozrite na vec. Prípadne ľudia s viacerými krížikmi na krku nie pochopiť inovácie alebo nechcem rozpoznať hudobné novinky, a napriek tomu môžu zdieľať svoje skúsenosti, zážitky a spomienky totalitarizmu. Alebo ako presne sa prehodnotí niektoré literárne diela, ako aj čo to prináša.

Leave a Reply